| nicole96 a întrebat:

La jocul Barn Buddy de pe hi5, as vrea sa stiu cum poti sa furi de la un vecin care are caine, in afara de atunci cand nu are mancare. Au aparut mituri noi?

Răspuns Câştigător
| retouchan a răspuns:

Da happy. Te duci in gradina lui, dupa aceea schimbi data la calculator. Daca astazi e 3 tu sa pui pe 4 si asa poti sa furi. Dar fi atenta ca poti fura doar de la plantele care erau facute si inainte.la celelalte nu te lasa happy

Good Luckhappy

3 răspunsuri:
| criss06 a răspuns:

Poti fura daca vecinii tai au caine iar cainele are mancare.
Intri pe ferma vecinului,...
Apesi tab si dai de sageti pana pui rama aia galbena pe friends farm jos in stanga langa lupa unde poti sa cautati prietenii dupa nume.dai enter si apare o fereasta mare cu ascunde . apesi pe caine ca sa dispara si nu apesi ok si furi asa. cand ai terminat de furat dai ok si ti se va reincarca fermawinking bafta. funda?:X.

| nicole96 explică:

Pinklollipop sa stii ca nu merge metoda ta am incercat!

| pinklollipop a răspuns:

Sau poti fura cand, cainele sta jos cu spatele la recolta