| Roscovanu a întrebat:

La liceu am diriginte barbat. Trebuie sa duc flori? Nu se stie cu exactitae daca e el... se poate muta, sa nu mai fie diriginte deloc. E cazu` sa iau la mine flori, poate o sa am diriginta?
Cum se alege seful clasei? Dupa medie?
Sunt fata, sora celui cu cont. tongue

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Nu ai nevoie de flori happy chiar daca va fi femeie, in general ele asteapta flori de la baieti. De cele mai multe ori seful clasei se alege dupa medie (asa a fost la mine), dar daca se ofera un alt elev, indiferent de medie, el va primi aceasta responsabilitate.

4 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Eu nu am dus nimicbig grin si seful clasei se alege dupa votul colegilor asta cam la 1-2 saptamani de la inceperea scolii.

| CMaria21 a răspuns:

Tu ca fata nu se cade sa dai la barbat flori! o zi buna

| AnYyCrZ a răspuns:

Nici eu nu am dus flori si am diriga laughing.La mine seful clasei s-a ales dupa medie si asa ar trebui sa se aleaga peste tot ca nu se cunosc capacitatile fiecaruia...

| Nico9 a răspuns:

Pai, nu sti daca vei avea dirig sau diriga, din cate am inteles. Mai simplu, iei o cutie de bomboane. happy La mine, seful clasei a fost votat de elevii clasei. Dar ar putea fi ales si dupa mediewinking Fundaa? puppy dog eyes