| george9510 a întrebat:

La liceu pe profil electric:
1. ce materii sunt de baza?
2. din ce se da bac?
3. ce meserii poti face dupa ce termini liceul?
4. ce faculatate poti urma?
MULTUMESC FRUMOS PENTRU RASPUNSURI big grin

Răspuns Câştigător
| MyssLV a răspuns:

1. nu ai neaparat materii de baza ai aproape aceleasi materii ca in generala (nu chiar toate) la care se includ modulele la care vei invata despre electrica

2. nu stiu sa raspund pentru ca de abia am trecut a 11a

3. vei primi o diploma de electrician dar poti sa te angajezi oriunde pentru ca poti urma orice facultate vreibig grintongue

funda?batting eyelashes

| hellou17 a răspuns (pentru MyssLV):

Pe ghidul ala din a 8 a scrie ca dupa ce termoni liceul pe profil electric poti sa devii electrician electronist auto, tot pot sa devin Electrician nu?

1 răspuns: