| anonim_4396 a întrebat:

La liceul sportiv trebuie o anumita inaltime? De exemplu eu vreau sa urmez pe fotbal dar un prieten a zis ca imi trebuie 1, 75 ca sa pot intra...Nu am aceasta inaltime si nu o pot atinge pana la inceputul noului an scolar 2018/2019 Asa este?

2 răspunsuri:
| Namaparissia a răspuns:

Nu este deloc adevarat! Prietenul care ti-a spus asta ti-a dat niste informatii total tampite! Poti sa ai si "10 cm" si tot poti sa faci ce sport vrei. Oricine, indiferent de rasa, inaltime etc poate urma un liceu sportiv....prietenul tau e de pe alta planeta laughingStai linistit.

| Kleb a răspuns (pentru Namaparissia):

Ok, mersi frumos laughing