| anonim_4396 a întrebat:

La Metin2Ro am lvl 35 razboinic pe corp, am rib+9 pm 30 cu pietre+3 si platosa mortala +7 si nu rezist deloc la orci in comparatie cu ceilalti care au arme mai slabe decat mine si pot lupta bine cu orcii. Vreau sa-mi spuneti ce pot sa fac.

2 răspunsuri:
| Alexxanndru a răspuns:

Pai in primul rand, dca esti corp iti trebuie arma de o mana(fms), pentru ca ai aura si ia mai mult dmg asa.
In al doilea rand conteaza cum ai pus punctele de status.(la war sunt : VIT, STR, DEX, INT)
funda?

| PiticuS a răspuns:

Daca vrei sa rezisti iti trebuia mentalwinking sa fi facut m la corp si pe iteme orciwinking