| nikoleta95 a întrebat:

La mine a decedat tatal si am ramas eu mama si fratele situatia e cam grea mi-ar putea spune cineva vreun sait cu care as putea rezolva problema macar sa ne ofere un ajutor material, va rog e important?

4 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru situatia ta,si pentru ca ti-ai pierdut tatal,si nu stiu un astfel de site,dar ai putea lasa un post cu povestea ta, pe bloul unora dintre oamenii care se ocupa cu actiuni caritabile, si au si organizatii caritabile in acest sens

| Anca_9035 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva...

Dar ati putea sa va angajati (daca aveti cam peste 16 ani) tu si fratele tau undeva ca sa va intretineti mai bine.

Daca nu incercati sa reduceti cheluielile casei.

Cum ar fi intrnetul ceea ce e putin ciudat ca il ai daca zici ca va descurcati destul de greu...

Oricum succes in viata! kiss

| nikoleta95 explică:

Daca mi-ai zice tu unde pot plasa aceasta intrebare iti voi fi recunoscatoare, stii persoane care se ocupa de asta?

| nikoleta95 explică:

Intrebarea de sus nu mi se acorda mie...e pentru o prietena si am incercat sa o ajut...