| MAXI_5252 a întrebat:

- la mine e putin mai ciudat. tocmai ieri am aflat ca baiatul pe care il place o prietena ma place straight face. si prietena mea a aflat, iar ea crede ca e vina mea crying, dar nu e. dupa a zis " te cred" si i-a zis baiatului ca il uraste deoarece cu o zi in urma ii tot zicea pe mes ca o place si daca vrea sa fie impreuna. nu mi se pare corect... e un prefacut! ce pot sa fac sa o ajut? va roog ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| nodeerskulls a răspuns:

Deci, stii zicala americana "bros b4 hoes" (fratii inaintea curvelor). In cazul asta, surorile/prietenele inaintea idiotilor.

Nu se merita sa va stricati prietenia pe un baiat ca asta, asa ca eu zic sa ii dati cu flit amandoua. Baieti sunt destui, prietenele is mai rarewinking

1 răspuns:
| wBroscuța a răspuns:

Hei MAXI stiu cum e in ambele cazuri eu il ignoram cei ca el nu merita nici atentia ta nici a prietenei tahappy si nu te simtii vinovata sunt sigura ca te-a iertat nici nu cred ca esti de vina si cred ca nici ea nu crede:*