| Antonyo99 a întrebat:

Este o fata de care mie imi place mult si am auzit de la cea mai buna prietena a ei ca si ei ii place de mine putin si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna, iar ea a spus nu.Cum o pot face sa ma placa mai mult?
Ajutati-ma va roog!

4 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

ar trebui sa fii mai dragut fata de ea, ca ea sa-si dea seama ca tu o placi mult,

| anonymous09 a răspuns:

In primul rand, spune-i fata in fata, nu pe mess sau facebook. fii alaturi de ea, fa-o sa rada. dar daca vezi ca nu merge, las-o balta, mai sunt inca 3 miliarde de fete pe glob

| ancutz16 a răspuns:

Respect-o, sa simta ca ii esti alaturi, jii cel mai bun prieten al eihappy

| Antonyo99 explică:

Faza este ca ea a fost cu varamiu acum o luna si ala a vrut sa faca dragoste cu ea si ea nu a vrut si varamiu tot ii punea mana pe fund si asta si ea probabil crede ca eu vreau tot acelasi lucru sad