| Kiindox a întrebat:

La multi ani, as vrea si eu un joc cu avioane de pasageri de pilotat dar sa fie putin mai usor de manevrat decat la Flight simulator sau flight simulator X, vreau linkul de unde il pot descarca funda!laughing

Răspuns Câştigător
| Edyson_Mihăiță_1997 a răspuns:

Salut frate,stiu eu un joc cu avioane, este online, este pe nivel insa nu are pasageri te lupti cu alte avioane, este treaba ta daca iti place sau nu jocul se numeste AirRivals, site-ul este http://www.airrivals.net/

3 răspunsuri:
| VATSIM a răspuns:

Daca doresti sa inveti sa zbori Microsoft flight simulator iti recomand sa te inscrii pe reteaua www.vatsim.net acolo sunt si cursuri de zbor. Este o retea virtuala, acolo lumea zboara si dirijeaza, nu te costa nimic.