| anonim_4396 a întrebat:

La o clasa de stiinte ale naturii cam cate fete si baieti sunt?
Eu vreau sa dau la profilul asta si am auzit ca sunt foarte multe fete intr-o astfel de clasa.
Voi ce credeti? Ca tot stand pe langa atatea fete, voi ajunge sa ma placa mai multe dintre ele in acelasi timp?
Va fi riscul sa raman fara partenera la vreun bal sau banchet?
P.S. Eu sunt un baiat mai rusinos cu fetele si nu ma prea pricep sa vorbesc cu ele.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da vor ajunge sa te placa.

| Kerre a răspuns:

Acum depinde, cati sunt intr-o clasa, numarul difera dar da vor ajunge sa te placa fetele.