| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

La olimpiada pe scoala la engleza care este minimul de puncte cu care as putea merge la faza urmatoare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,trebuie sa ai peste 100 de puncte, cand am participat eu anul trecut, minimul era 100 iar maximul 111-112 cred. Punctajul este unul strict deoarece ei considera ca subiectele sunt usoare la faza pe scoala, si ar trebui ca majoritatea participantilor sa ia aproape de 100 de puncte, insa, eu zic sa te pregatesti fiindca subiectele sunt destul de grele.Pa-pa!happy

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru LifeIsColour):

Pai la faza pe scoala nu aunt decat 100 de puncte