| Shining5 a întrebat:

La prima intalnire cu o fata cum trebuie sa faci? Trebuie sa ii zici buna eu sunt X si sa o pup pe obraji? Sau cum trebuie sa fac? Credeti ca vrea sa fie pupata pe obraz sau. sad mersi de raspuns :*

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

La prima intalnire cu o fata incearca sa nu fi fals! Pai da este frumos sa te prezinti dar nu ti recomand sa o pupi pe nici un obraz poate la despartire! incearca sa fi tu insuti incearca sa gasesti subiecte comune si incearca sa o faci sa rada foarte mult! incearca sa fi foarte amuzant sa se simta foarte bine langa tine! Bine nu vorbi doar tu incit sa o plictisesti mai lasa o si pe ea sa vorbeasca ascult o cu foarte mult interes si priveste o foarte mult in ochii atunci cind vorbeste cu tine! Nici decum sa privesti in alta parte decit spre ea ok? Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu zic să n-o pupi deloc la prima întâlnire. Pupatul ăsta e pentru cei care se cunosc bine, nu se face așa, hodoronc-tronc! Și eu i-aș duce o floare frumoasă, un trandafir, de exemplu. Succes!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/

| Inimutsa a răspuns:

Hey! :* Pai da. va intalniti si o pupi pe obraz, dupa aceea ii pui intrebari despre ea sa vada ca te intereseaza de ea:p, vorbiti va cunoasteti. daca mergeti la suc ii platesti tu sucu laughing adica na` asa ii normal la prima intalnire:p. Dupa aceea, cand mergeti acasa o conduci si daca te place si o placi ii dai pupa pe guritalaughing sau tot pe obraz, depinde cum vreti sa o luati big grin Sper ca te-am ajutat!:*