| Andreiu68 a întrebat:

Ce parere aveti de o fata care isi bate joc de baieti? sunteti impreuna si se saruta cu altii in fata ta! si altele! Adica eu am vrut sa ma combin cu o fata si eram convins ca ma place(dupa gesturi) si am auzit de la vr-o 2baieti ca sa nu ma combin cu fata aia ca e curva, ca unul din baietii astia a fost cu ea si isi batea joc de el.Eu am zis ca nu poate sa fie asa si m-am combinat cu ea dar dupa 3 zile isi batea p..de mine.Si de revelion eu am plecat cu familia undeva pe la 17:00 si am vorbit cu fata asta inainte si ea a spus ca pleaca si ea in oras cu familia mai pe seara,si a doua zi am aflat ca ea era le afara cu alti prieteni de-a mei, se pupau cu ei si alte chestii perverse

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

NU este curva, fata isi traieste viata lucru care trebuie sa faci si tu sunteti tineri aveti nevoie de diversitate sexuala, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri

| shadow72 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Fratie in esenta ai dat acelasi raspuns la toate intrebarile... nu te cunosc, nu ma cunosti si cel mai probabil o sa faci gura mare dar eu spun sa iti gasesti o viata happy oamenii fac sex si fara a fi incurajati
si da stiu. ai o viata, eu sunt frustrat etc happy nu te obosi

| ZMR97 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Tu nu știi să zici altceva decât "unteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri" laughing)))
asta e un răspuns universal pe care îl la majoritatea întrebărilor.

| RAY a răspuns:

Man de ce ti de ea daca isi bate joc de tine? e vina ta

| Madesz a răspuns:

Curvã.