| Sowhat_2126 a întrebat:

Eu sunt prietena foarte buna cu un baiatt [Prieteni si atat nimic mai multwinking] si ne intelegem foarte bine imi zice toate secretele lui de ce fete ii place si chesti de astea ne intelegem superr. dar nu ne placem sau chesti de genu'laughing
Ne luam cateodata in bratelaughing:-s
Suntem doar prieteni foarte buni pot sa zic practic ca e cel mai bun prieten al meu [baiat] voi aveti un prieten asa? sau o prietena daca sunteti baiat? Vi se pare normalthinking

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Am un bun prieten asa.Bine de fapt, doi dar unul e departeworried
Cu Stef ne intelegem ca fratii.Toate prostiile le dezbatem, nimic nu ne scapabatting eyelashes
Cea mai tare faza a fost acum o saptamana.Eram cu gasca si eu eram bineinteles langa Stef, vorbeam nu stiu ce prostii.Si vine prietena lui. Ii zic repede la urechea:"Auzi hai sa zicem chestia cu nuntadevil"
Se aseaza tipa si noi incepem sa vorbim de flori de nunta, de interpreti, de decorul salii, de invitati, de preturi, de luna de miere.Bineinteles la gluma.Si incepe aia sa plangastraight face
Nu stiam ce sa fac:sa rad sau sa plang alaturi de ea? Toata lumea stie ca asta e subiectul pe care il vorbim cand le-am epuizat pe toate. Dar ce sa ii facem ca sa o potolim pe aia plus ca ma gandeam ca poate ma bateworriedCeea ce nu era asa grav, dar poate se despartea de el.Pana la urma am impacat-o cu chiu si vai, zicandu-i ca e o gluma de pe vremea cand parintii nostri ne vedeau un viitor comunoh go onMi-am invatat lectiastraight face

| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Nu am, dar... la început am crezut că am. straight face
Cum s-a întâmplat? M-am transferat la o şcoală nouă: toate bune, profesori drăguţi în mare parte, şi încă 2 băieţi noi. Băieţii ăştia sunt drăguţi şi deştepţi, simpatici, amuzanţi, aşa că m-am gândit că am putea fi cei mai buni prieteni. Mă duceam la ei, îi conduceam până la staţia de tramvai... Ţin minte perfect când le-am spus: "Vă voi conduce pe orice vreme, să nu vă îndoiţi vreodată de asta", pentru că într-o zi ploua şi am mers cu ei, nu găseau bilet... În fine, i-am ajutat.
Dar după aceea nu i-am mai băgat în seamă, ca să văd dacă sunt într-adevăr prieteni( asta însemna să le pese de mine). Nu au venit la mine, nu mi-au spus nici măcar "Bună". Nu contam deloc pentru ei. M-a durut mult chestia asta, nu mă aşteptam să nu mă accepte în "grupul" lor. Astăzi stăteam şi vorbeam cu o colegă, şi unul dintre ei a venit şi a zis "Dora, ai o cariocă neagră?". Mie nu mi-a spus nimic.
Când am ajuns acasă am început să plâng. Faza e că unul dintre ei o place acum pe o prietenă... Ce frumoasă e relaţia ta de prietenie cu el! Felicitări. Mi se pare normal, sigur, doar prietenia nu e numai între băieţi şi băieţi, respectiv fete şi fete. Sper ca prietenia voastră să dureze cât mai mult, mă bucur că n-ai păţit ca mine.
ƒiиεттч

| soare a răspuns:

Da:X si e ceva normal si e ff bine:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte ok, eu am un prieten f bun si chiar e mai mic decat mine cu 10 ani, eu sunt matura cica si el un copil(25ani)dar nu e asa, vb de absolut toate, doar telefonic si pe net, nu ne prea vedem...