| wannabe a întrebat:

La scoala ce faceti ca sa nu va plictisiti in pauza?

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Vb cu colegii, joc tenis, fotbal, carti, copiez tema la mate, etclaughing

| criss:) a răspuns:

Bag castile in urechi si tra-la-lahappy
vorbesc cu colegele
imi repet la o materie in caz ca ma asculta...totusi,pauza ii mica deci gasim ce sa facemlaughing

| Seline a răspuns:

Fumez, cu ocazia asta am sansa sa intalnesc o multime de persoane, cred ca din cauza acestui viciu m-am imprietenit cu peste douazeci de persoane laughing Ironic, nu?

| vladimir23 a răspuns:

Discutam intre noi colegii

| zumk1 a răspuns:

Ai putea sa. ti faci o tema sa inveti sau sa faci ture de scoala...
Adica chiar merge

| sfo a răspuns:

Cântam şi desenam caricaturihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine sunt Zile si Zile.cateodata ma plictisesc, cateodata parca nu as vrea sa mai plec de la scoala.imi place cel mai mult cand discutam dif subiecte.cand radem.nu fac ceva iesit din comun.cand iesim pe coridor.barfim ca nalaughingasa mai trece timpu.incercam sa gasim un baiat dragutZ.etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare ce poatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu in pauza fumez, ma bat cu colegele si uneori si cu colegi, ascult muzicaa, cant pe holurile liceului, imi bat joc de femeia de serviciu.