| cristinna23 a întrebat:

Voi ce faceti in pauzele de la scoala ca sa nu va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| WandaDeCapsuni a răspuns:

-dansez
-rad
-citesc
-dorm
-ma duc la magazin/baie/biblioteca
-scriu mesaje
-imi fac tema

Incearca tu sa le faci pe toate in 5 minutelaughing si vezi ca un te mai plictisesti in veci

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Te plictiseşti în pauze? Mie mi se pare prea scurtă. În 10 min abia dacă ai timp să mergi până la magazin să-ţi cumperi ceva de mâncare, sau până în curtea şcolii să mai stai de vorbă cu colegii.

O zi frumoasă!

| NoChanceForUs a răspuns:

Trag un joint.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ma bat cu baietii. sau cu fetele. sau ne jucam prinsa. si daa stiu e ft scurta pauza angry firar papa pup

| Anita20Peace a răspuns:

Ne plimbam, ascultam muzica, magazin si jocuri uneori.

| NickiMinaj a răspuns:

Poker. sa mai zica cineva ca nu te ajuta scoala romaneasca in viata... no one can read my poker face.

| GabytzaDoolce a răspuns:

Eu nu am timp nici sa ma recreez ca lumea in pauza dar:ma plimb cu fetele(si cu baietii),merg la magazin, citesc asc muzica, ma pregatesc pentru ora urmatoare...etc sper ca te-am ajutat... funda?hee hee

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Dansez
ma pregatesc pentru ora urmatoare
askk muzica
ma jokk pe tel
citesc
ma plimb
ma uit dupa baieti
fac poze
imi fac tema
ma duc la baie
la biblioteca
etc...

| Innocence a răspuns:

Radem, ascultam muzica si facem poze(ca tot suntem a 8-a). Asta e un caz fericit.
Un caz nefericit: cei extraordinar de "n-au ce face" rup cartoane si se plesnesc peste cap(baietii) si peste partea dorsala( pe fete)laughing
Succes si inspiratie!