| crooxel a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti la scoala si va plictisiti(chiar daca sunteti in pauza)si nu este nime care sa se inteleaga bine cu voi(si nici nu prea vreti sa vorbiti cu colegii )?big grin

3 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pai ascult muzica, ma duc afara, ma duc la alt etaj si incerc sa mai cunosc lume. sunt o groaza de facut big grin

| Bluemind112 a răspuns:

E dificil sad stiu cum e, te simti respins/a de societate big grin pe mine ma "resping" colegii pentru ca nu barfesc cu ei de cate cineva si ca nu imi bat joc de nimeni big grin si etc big grin ei bine fa-ti planuri pentru dupa scoala in pauza big grin joacate pe telefon, intra pe un site cu bancuri si tot asa big grin

| CherryHugs17 a răspuns:

Is pe net pe tel sau dorm laughing)))) u?