| Someonelovedyou a întrebat:

La școală vom face Moș Crăciun secret, însă nu stiu ce cadou să cumpăr. Vreau să iau ceva drăguț care să-i placă persoanei respective și mna. Idei?

Răspuns Apreciat de Editori
| Derosa a răspuns:

Dacă este pentru o fata ii poti cumpara un album foto, o brățară personalizată sau un colier. Ii poti cumpara de asemena un tablou foarte frumos, sau un cd cu muzica ei preferată, un poster cu vedeta ei preferată. Ii poti cumpara o geanta, o floare eternă.
Dacă e un băiat ii poti cumpara un ceas, un joc de playsation sau xbox depinde ce ce are. Un card cadou pentru consola. O pereche de mănuși de box, daca îi cunoști mărimile îi poti lua un trening.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Depinde de persoana respectiv. Ce gen are? Ce hobby-uri?

| laurentiutirei a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi pentru cine baiat fata!