| dragon3 a întrebat:

La telefonul meu Samsung am o cartela Vodafone si am vrut sa bag o cartela Orange in locul celei de la Vodafone ei am bagat-o si pe ecran imi aparea ca nu am cartela in telefon am bagat-o inapoi si pe cea de la Vodafone si imi zicea la fel ce sa fac dau funda +vot
urgent

Răspuns Câştigător
| bia2000 a răspuns:

Pai poate ai bagat gresit cartela incearca sa o bagi altfel

1 răspuns:
| secretsbaby a răspuns:

Pai in primul randa ca sa poti baga cartela de Orange trebuie decodat telefonul pentru ca el a fost codat pe Vodafone si nu iti da voie sa introduci o alta cartela decat alta de Vodafone, sh daca nici pe cea de Vodafone nu ti-o mai citeste inseamna ca s-a magnetizat cartela sh trebuie schimbata:*