| Jhoanna a întrebat:

La varsta adolescentei vi se pare normal sa umblam cu parintii dupa noi?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Ce?
Daca mi se pare normal?:-o
Asta e cel mai stupid lucru pe care l`am auzit in ultima vreme.
Cum vor sa devii un adult responsabil daca nici macar nu te lasa sa respiri? Adica tu o sa cresti intr-un bol de sticla si cand o sa iesi din el o sa fie un impact total.
Ai nevoie de aerrrr!

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles.Parintii ar trebuie sa fie niste motive de mandrie, nu de rusine.Asa cum sunt ei, trebuie sa le fim recunoscatori pentru simplul fapt ca ne-au dat viatawinking

| oz a răspuns:

Acum depinde cat de copt esti.Pana la 18 ani raspund intr-un fel de tine...

| Anduciu a răspuns:

Pai daca ma duc la supermarket sau la piata e normal. Daca ma duc in parc, mama oricum nu vine cu mine, iar cu tata e alta povestelaughing[adica nu merg nicaieri cu el prentru ca parintii mei sun despartiti].

| gyovany95 a răspuns:

Pfffffff... da... oarecum dar nu mereu

| 009 a răspuns:

Depinde de varsta ta si locul unde iesiti

| Fetita a răspuns:

Eu n-am nicio pb sa umblu cu ai mei... Doar sunt parintii mei.

| Fetita a răspuns:

Eh...altii si-ar dori nespus de mult sa umble cu parintii dupa ei, sa nu mai poata scapa de ei(nu e vb de mine, doamne fereste, ai mei sunt in viata si sanatosi amandoi). Inseamna ca esti jenata de ai tai ceea ce nu mi se pare normal. In fine... Mai ai de crescut dupa cum se pare. Nu o lua ca pe o chestie spusa din rea vointa si te rog sa nu imi porti nici pica.

| davidwarner a răspuns:

Cred ca maxim 11-12 ani.

| Just Kiddin' a răspuns:

DA!
si stii de ce? pentru ca apoi iti vei dori sa mergi cu ei si nu mai pot, pentru ca isi dau ei singuri seama ca te fac de ras. acum sunt parintii tai si trebuie sa te mandresti cu asta!

eu ma cert cu mama si cu tata aproape zilnic. plang de nervi de nu-stiu cate ori pe saptamana, dar asta nu ma impiedica sa vreau din tot sufletul sa ies cu ei in oras, pentru ca ei sunt adevaratii mei prieteni cei mai buni!
ii prefer pe ei decat pe prietenele mele obsedate dupa baieti! oh go on

| frunziss a răspuns:

Mama mia cum vreti voi sa scapati de parinti...nu o sa ii mai aveti si o sa va para rau... Da este ceva foarte normal sa umblii cu parintii. nu e ceva anormal fiecare om are o mama si un tata.

| Kristinake a răspuns:

Eu cred ca da, ei doar sunt parintii nostri, cum ei se mindresc cu noi, asa si trebu noi cu ei.
chiar e corect spus:depinde si unde?!

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu:o:o:o