| TheDarkDragon a întrebat:

La voi in clasa sau in scoala aveti colegi [baieti] cu parul lung? Daca da, se iau alti colegi de ei sau fac misto? Eu l-as lasa, dar stiu ca sunt multi retardati care vor comenta.

3 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Din cate stiu eu nu sunt sad dar sunt draguti baietii cu parul lung( bine nu foarte lung laughing) ) si ce iti pasa de retardatii care vor comenta? este stilul tau si gata.:*

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Este cineva cu parul putin mai mare ( nu ajunge pana la umeri ) si toata lumea rade de el ( saracu sasha )

| MrsVamp a răspuns:

In clasa mea, am un coleg de genul, baietii din clasa mea nu ii zic mai nimic, doar profesorii se iau de el