| night_crawler a întrebat:

La voi in oras exista patinoar? s-a deschis? ...cat de bine stiti sa patinati?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

In Constanta exista patinoar, dar nu s-a deschis inca.
Pai...nu sunt tocmai o expertablushing, dar ma pot lauda ca pot sa "merg" 3 metrii fara sa ma vars.blushing laughing

| daii a răspuns:

In Brasov sunt vreo 4happy Dar inca nu s-au deschis. S-a facut un patinoar(Rasnov) care e deschis si vara si iarna.(vara nu e cu gheata.)Si da, stiu sa patinez destul de binehappy

by daiiwinking

| Antrax a răspuns:

Avem sa inchiriezi 10 lei+ intrarea vreo 10-15 lei

| juniper a răspuns:

Stiu sa patinez foarte bine happy

| Chocolate a răspuns:

Nu exista patinoar.
a existat dar...mna...pauza...l-au scoscrying[exista in orasul de langa mine]
si daaaaaaa:X...stiu sa patinez bine... abia ast iarna:X

| Sara a răspuns:

Nu s a deschis inca big grin stiu sa merg ft bine :X ma mandresc si ma laud happy nu prea fac,, boc '' rolling on the floor

| Sperietoarea a răspuns:

Exista e deschis dar nu stiu sa patinez

| Fury a răspuns:

In iasi exista dar se deschide pe 30 august...si da stiu destul de bine sa patinez, adica fac ceva schemutze p gheata

| g_7133 a răspuns:

Da exista big grin nu stiu daca s-a deschis laughing. iar de patinat big grin nu prea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. dar inca nu e deschis