| Kanpeki a întrebat:

La voi la scoala nu dati cornul pe lapte sau invers? La mine la scoala, colegii intreaba : cine da cornul pe lapte? laughing Odata am strans 3 cutii de lapte laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai primesc corn si lapte de mult. Dar cand primeam in general toata lumea vroia laptele. Si cu cornul te trezeai in cap.

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Noi (clasa mea) facem foarte rar chestia asta. In schimb, ne batem cu cornurile si le aruncam pe geam. rolling on the floor

| Kenny a răspuns:

Bafta aluia care apuca sa ia un corn si un lapte ca sa-l manance, ca restul'... n-are rost sa spun ce fac cei din clasa cu ele, ca se stie. Si cam asa se intampla peste tot.

| Myuu a răspuns:

La noi in clasa e la fel, dar mai vin cei de 12 sa ne ceara cornul si laptele si cei de a8 care arunca laptele pe geam dupa cei care joaca fotbal.

| ForbiddenLove a răspuns:

Pai cativa colegi beau lapte si mancau corn ...in rest te trezeai cu un corn in cap sau cateodata cu lapte in cap!
p. s eu niciodata nu mancam cornu sau beam laptele... le dadeam la colegi... ei ori aruncau cu ele ori le mancau laughingrolling on the floor