| anonim_4396 a întrebat:

La voi la scoala se verifica tinuta elevilor? sau se cam inchid ochii?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Se inchid ochii,nimanui nu-i pasa,sunt camere de filmat,copii fumeaza,scriu pe pereti,nimeni n-are nicio treaba, fetele cu decolteu, vopsite, zici ca-s la club, nu la scoala.
Te pup!

| Voidwithin a răspuns:

La mine la scoala poti veni imbracat cum vrei.

| GabitzaGaby a răspuns:

Nu tot timpul profesorul iti mai atrage atentia daca este o tinuta scurta.

| RoxanaRoxy78 a răspuns:

" se cam inchid ochii ".La noi la scoala toti elevii se imbraca cum vor ei, desi avem o vesta cu insigna scolii. Pana acum nu au fost probleme. Si nu, nu se verifica tinuta.

| Oanta_Serban_1993 a răspuns:

De mult nu ne mai controleaza