| Dizzydizz a întrebat:

Laptopu meu nu citeste cd uri sau dvd uri.Si vreau sa imi instalez imprimanta si trebuie sa intalez cd u.Cum pot facE?
am incercat sa il arhivez dupa un pc si sa il trimit pa mess dar nu merge

Răspuns Câştigător
| shalimar a răspuns:

Sau si mai util pentru viitor(ca sa nu mai ai problema asta), cumpara-ti un dvd extern.se conecteaza cu usb si e foarte simplu.il conectezi cand vrei sa citesti un dvd si pe urma il lasi in cutiuta lui.nu cred ca e mai mult de 200 lei, dar este o investitie buna(cred eu).

1 răspuns:
| hiphopbeatz a răspuns:

Incearca sa copiezi cd-ul in alt calcualtor, fara arhivare& co.si dupa aceea sa-l copiezi pe un usb.

peace sign