| flor31 a întrebat:

Laptul pateste ceva daca il tin mereu in priza?, cateodata il scot din priza cand merg in alta camera

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Nimic doar ca la un moment dat s`ar putea sa i se arda sursa... trebuie sa il incarci si dupa il folosesti happy iar il incarci si tot asa
in acest fel nu ii obosesti bateria happy

| larissa06 a răspuns:

Depinde si cum il tii in priza. recomandat ar fi sa nu il tii f mult la incarcat pentru ca suprasoliciti coolerul. de asemenea incearca sa folosesti bateria pentru ca tot curentul care alimenteaza laptopul il incinge si dupa cum am spus suprasolicita coolerul, care la laptopuri este micut. incearca sa incarci bateria si sa folosesti mai mult bateria decat incarcatorul big grin sper ca ti-a fost de ajutor informatia mea