| SarpeAF a întrebat:

Am un modem Sitecom care e conectat Lan(ethernet) la pc meu si wireless la pc lu' tata. Numai ca la pc meu sta conectat mereu si la pc tatalui trebuie sa il conectez iar la fiecare aprindere chiar daca am bifat acolo sa se conecteze singur si cateodata nu merge sa-l conectez pana cand scot modemu' din priza si il bag iar.
Ce trebuie sa fac sa ramana conectat mereu?

1 răspuns:
| Kattan a răspuns:

Trebuie sa setezi la conectare "Automatic" si sa bifezi casuta pentru memorarea parolei.