| laradio a întrebat:

Lucruri de pe Lockerz, acelea de la Shop pot fi cumparate cu puncte?

3 răspunsuri:
| KidoSmart a răspuns:

Da... dar trebuie sa prinzi redeem ca altfel nu merge sa cumperi, si eu am cont pe lokerz da nu am putut sa iau nimic cu toate ca am peste 2000 de puncte (n-am prins redeem) cred ca e pe la sfarsitul lunii sau la inceput nu stiu sigur:*:* bafta tie!

| Al3xAl3x a răspuns:

A...deci asa sta treaba? ca si eu am peste 1000 de puncte, dar inca nu stiu cum sa cumpar!

| Fllyyper a răspuns:

Eu am 10000 de puncte si nu pot cumpara de la shop?