| flori123_3316 a întrebat:

Luna trecuta mi-am dat pearce in buric si cred ca s-a infectat, l-am dat la un salon profesional. Dar de acum vreo 3 zile imi curge puroi :O... ce ma fac? vi s-a intamplat? am dat cercelul jos de atunci, dar vreau sa-mi treaca cat mai repede pentru ca am auzit ca poti muri de la un perce in buric

3 răspunsuri:
| mygirllady a răspuns:

Cine ti-a zis ca poti muri?laughing, nu stiu ce sa zic, eu nu am auzit de asa ceva, whatever oh go on, parerea mea e sa meri la farmacie sa ceri ceva pentru zonele infectate, farmacista trebuie sa stie.

| Asdfghshds a răspuns:

In buric e locul cel mai neadecvat zic eu, din moment ce e capatul cordonului tau ombilical.

| laura99 a răspuns:

Kello pentru ce tiai pus asa ceva crezi ca acum esti mai frumoaso. pareaea mea e sal dai jos. ok