| alecsceldestept a întrebat:

Luni dam teza la mate. Credeti ca are rost sa invat formulele? Daca vine un meteorit chiar atunci si cade peste scoala? Merita sa invat degeaba?

Răspuns Câştigător
| Anonimul49 a răspuns:

Invata ca nu cred ca o sa cada meteoritul exact pe scoala laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mate nu se invata daca te uiti prin caiet si te dai mare.Incearca sa lucrezi cu foia si pixul in fata si atunci vei reusi sa treci cu brio. Apropo si eu am teza luni la mate hihi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa cada meteoritul, plus ca ai dat deja teza! happy

| j1NNNx a răspuns:

Scrieti pe banca si faceti treaba. Cu ce te ajuta matematica in viata? Iti trebuie doar 2+2 si altele asemanatoare nu iti trebuie radicali si alte prostii de formule laughing

| Rooobi a răspuns:

Incearca sa le inveti. Ca poate meteoritu pica langa scoala si nu pe scoalalaughing Iar in caz ca uiti sa inveti (mi se intampla mai mereu) fai copiutehappy

| Mademoiselle18 a răspuns:

Merita sa-ti strici media pentru ca te uiti prea mult la desenene animate?laughing

| secretdiscret9823 a răspuns:

Merită să înveţi...nu strică!laughing)