| Happiness_8100 a întrebat:

Luni dau examen la romana (evaluare nationala)si desi am cat de cat incredere ca voi sti, mi-e frica, imi puteti da niste sfaturi(miercuri am la matematica)? plsssss imi va fi de mare folos:*:*

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Ai sa vezi ca luni cand ai examenu, dupa ce intri in sala, o sa iti treaca toate emotiile. Important e sa ai incredere in tine. Iei subiectele pe rand, cu increderewinking

| gyovany95 a răspuns:

Ma speriilaughing.n-are sens sa te stresevaluarea nationala pe care eu am dat-o anul trecut a fost mai mult vorbalaughing, avand in vedere ca m-am dus ca la plajalaughing)...si amavut note mari. Nu trebuie sa inveti nimic, e multa compunere la romana ir la mate daca din clasa a V a nu ti-a placut laughingtoate sansele sa iei un 5.

| Alexiyaaaa a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca a ta.winking
Nu ar trebui sa iti fie frica,pentru ca nu se va intampla nimic,pur si simplu ai incredere in fortele tale, si sigur te vei descurca.
Fii o persoana optimista si ambitioasa, lupta pentru ceea ce iti doresti.
Eu iti urez BAFTA!:X:X:X