| Anonima2335 a întrebat:

M-a lasat pentru alta. Imi vine sa mor. Ieri toata ziua am plans si am vrut sa ma omor. Stiu ca suna prosteste, dar chiar il iubesc f mult. Noi vb de f mult timp (un an si ceva) si am avut perioade cand ne-am despartit si cand iar ne-am impacat.El e mai fuckboy si ultima data cand ne-am impacat mai era cu una si a lasat-o pentru mine si mi-a promis ca nu va mai vorbi cu altele. Doua saptamani a tinut minuntea. Dupa iar a inceput sa vorbeasca cu altele, noi ne certam zilnic pe tema asta si boom, m-a anuntat vineri seara ca s-a combinat cu ea si mi-a trimis poze cand se sarutau. S-a mai intamplat de vreo inca 2 sau 3 ori sa mai se combine cu altele, dar mereu ne-am impacat dupa ceva timp.
Acum nu mai vad o cale de impacare pentru ca am si pus sondaj la story cu "hsvb" si el a votat "hai sa nu", imi pare f rau ca s-a ajuns aici. Aseara mi-a mai si marturisit ca isi cere scuze pentru noi, dar el asa considera ca e mai bine, a mai zis ca a fost frumos ce a fost intre noi, dar acum nu mai e.
Ma simt f naspa, nu pot dormi, nu pot manca, toata noaptea asta am stat si am ascultat muzica trista si am scris in notote despre "noi". Ne-am simtit de multe ori f bine impreuna si el era motivul pentru ca eram fericita mereu, ce prostuta sunt, stiu.
Cum as putea sa trec peste? Oare ne vom mai impaca vreodata? Nu sunt eu f grasa, dar el mi-a sugerat acum ceva timp sa slabesc 4-5 kg, asa ca vreau sa ma apuc de exercitii si de dieta. Oare il voi mai atrage vreodata, avand in vedere ca de 5 ori anul acesta (2018) l-am recucerit si mereu mi-a reusit?

Răspuns Apreciat de Editori
| WaterDrop a răspuns:

Ai 14 ani pentru numele lui Dumnezeu! Ai intalnit si tu un baiat si gata, crezi ca s-a terminat lumea? Ce faci tu acum se numeste joaca, nici macar nu poti sa vorbesti de o relatie adevarata.Voi v-ati jucat si atat.O sa mai fie multi alti baieti si multe alte relatii ratate pana sa dai de cea buna.Iti faci prea multe griji aiurea.Mai bine iti vezi de viata si iti rezolvi problemele legate de scoala, cosuri pe picioare, greutate si ce mai ai tu, lasa relatiile pana vor veni ele de la sine.Iti incarci sufletul ala mic cu lucruri nenecesare pentru moment.Peste cativa ani vei atrage baieti de 10 ori mai buni decat va spera el sa fie vreodata.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, eu inteleg ca esti indragostita da esti extrem de proasta daca stai si-ti pierzi timpul sa tot umbli dupa maimutoiu asta in care doar urla hormonii si simte nevoia sa posede tot ce misca si poarta ce porti si tu, daca ma intelegi.

| Andreeush a răspuns:

Crezi ca merita sa iti pierzi timpul cu cineva care nu te respecta, care umbla si cu alte fete? Stiu ca iti e greu si ca il iubesti dar trebuie sa te gandesti ce e mai bine pentru tine. Trebuie sa pui capat acestei situatii si sa treci peste. Acum iti e greu dar cu timpul vei vedea ca va fi mai bine. Incearca sa nu il mai cauti, iesi mai des cu prietenele tale, implicate in activitati care sa iti ocupe timpul astfel incat sa il uiti mai usor, petrece mai mult timp cu familia ta, cu persoanele dragi. Fa o schimbare in viata ta! ☺

| Plato a răspuns:

Mai fato, astea sunt consecintele pentru ca ne plac doar "badboys". Cat timp te tii dupa "duri" vei fi mereu un obiect usor de inlocuit. Nu vei gasi, sub nicio forma, niciodata, un "badboy" devotat tie. Ma repet, vei fi mereu un obiect usor de inlocuit.
Stai ca acum am vazut ultima parte: tu vrei sa slabesti acum pentru el? laughing Doamneeee, da-le minte Doamneee. Ei bine, draga mea, meriti pe deplin toata suferinta pe care ti-a provocat-o si pe care ti-o va provoca.

| DorelExpertu a răspuns:

Dar p... mai esti.
Completeaza tu.

Dupa toate astea intrebarea ta e"Oare il voi mai atrage vreodata" da, pentru 2 saptamani, si apoi o sa-l altraga iar altele.