| anonim_4396 a întrebat:

M-am angajat intr-un magazin din mall. Nu am mai lucrat pana acum si am emotii ca voi avea colegi si as vrea sa ma inteleg bine cu toti. Stiu ca e imposbil dar as vrea sa imi fac prietene. imi puteti da cateva sfaturi? Sunt putin neindemanatica atunci cand vine vorba sa fac cunostinta cu persoane noi si sa interactionez. Sunt timida si nu prea stiu nici ce sa spun nici ce sa intreb de aceea pote sunt mai tacuta si ceilalti ma percep a fi fitoasa.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Veziti de treaba si lasa invidiosii sa stea la marginea drumului. Daca vorbesti o sa te barfeasca, altii vor sa te traga de limba ca sa vorbeasca de rau pe la sefi asa ca mai bine fitoasa si descurcareata. Nu stii cine e coleg bun si cine e ala rau.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Tu esti platita sa munesti nu sa faci socializare