| vanessa001 a întrebat:

Hey. Multe colege de la mine din clasa spun ca sunt fitoasa iar eu ma simt foarte rau deoarece nu sunt asa, nu inteleg de ce ele ma percep asa si imi e frica sa nu intru in depresie. Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| StilinskiS a răspuns:

Si mie mi se mai spune ca sunt fitoasa de anumite persoane, dar din moment ce stiu ca nu sunt nu am de ce sa fiu deranjata de parerile lor.Asta ar trebui sa faci si tu.Majoritatea in zilele noastre stiu doar sa judece si nu au decat sa o faca. Tu stai puternica si ai incredere in tine, ei vorbesc degeaba, iar in secret ar vrea sa fie tu. Haters gonna hate.

2 răspunsuri:
| Shattered a răspuns:

Si de ce ti-ar pasa atat de mult incat sa risti o depresie? Cine te accepta, o face oricum ai fi. Cine n-o face, n-are decat! Nu lasa gurile rele sa te afecteze, doar ignora si treci mai departe.
Oh, inca ceva: https://www.youtube.com/watch?v=lGHoF5UAkQw
Sper ca te-am ajutat. c;

| MarianWLF a răspuns (pentru Shattered):

Doamne cat am mai cautat melodia asta, nu mai stiam cum se numeste, na ca a dat norocu si peste mine laughing