| anonim_4396 a întrebat:

M`AM ARS! Deci sa va spun: am luoat tigaia in mana si manerul este de plastik sau ceva mai inkolo de maner este ceva de metal sau ceva de genu. am atins ca degetu acolo si acum m doare ingrozitorrrrrrrrr, ce sa fac? crying

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică până la cedarea durerii compresă sterilă pe care ai pus spirt!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Să dai cu sare ca să nu rămână cicatrice, dar cred că e prea târziu. Du-te la plafar şi cumpără o cremă de gălbenele. Costă în jur de 6-8 lei.

| AnonimGirl a răspuns:

Da-te cu apa rece si panseazati-l cu un pansament si va trece durerea.

| Zennooonn a răspuns:

Buna! Aplica un strat subtire de crema de galbenele si pune un pansament, in curand nu o sa te mai doara asa de tare.
Pa-Pa!