| Sissy13 a întrebat:

M-am certat cu cel mai bun prieten acum cateva zile (el e mai mare cu 4 ani dar si asa ne intelegeam foarte bine). l-am intrebat de mi de ori daca vrea sa ne impacam si ca imi cer scuze daca l-am suparat cu ceva dar tot nu vrea sad ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Buna :*Pe acest prieten nu il poti numi prietensadOricat de suparat ar fi un prieten te iarta mai ales daca va intelegeti si sunteti cei mai buni prieteniwinkingDaca tu simti ca nu ai facut nimic nu ai de ce sa iti ceri iertare:*Succeshappy

| blackrose269 a răspuns:

Pai poate a gasit un motiv de suparare odata cu cearta sau vrea sa stea de-o parte o perioada.Ar trebui sa mai astepti sa vezi ce se intampla. Daca iti e prieten adevarat, o sa vina singur la tine.Succes!:*