| ionutzzz7878 a întrebat:

M am certat cu iubita mea si a vrut sa o duc acasa
ne am sarutat la plecare dar suntem suparati certati
nu mi-a dat nimic aseara si nici azi pana acum
sa fac eu primul pas? sau sa o las si p ea?
tin sa mentionz ca mereu numai eu am lasat de la minesad si ma doare

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

O relatie e construita pe sentimentele amandurora, pe incredere in partener. Tie daca nu iti place ca nu lasa de la ea, spune. i! Trebuie sa stie unde greseste, pentru a nu repeta greseala si pentru a nu va certa din orice! Chestia asta se aplica si in cazul tau. Daca ea iti spune ca nu. i place ceva, ascult. o si tine cont!
Sun. o sau trimite. i un mesaj cu Buna Dimineata! Explica. i ca nu are rost sa ramaneti certati! Incerca. ti sa discutati si sa ajunge. ti la un punct comun! Dupa ce va rezolvati problema, spune. i ce nu iti place la ea! Ar trebui sa nu se supere! Ar trebui sa tina cont de ceea ce ii spui!winking bafta!

1 răspuns:
| mean a răspuns:

Cred ca e timpul sa faca ea primul pas...
Intr-o relatie trebuie ambii sa lase de la ei... nu doar unul.