| annielawhy a întrebat:

Bună seara! Acum 2 zile am plecat cu un baiat acasă, în drum spre casă el m-a sarutat si m-a luat valul si i-am raspuns si eu chiar daca si el si eu avem iubiti. Eu cu el am mai avut momente de-astea in trecut. Am urcat pe un drum ca sa putem " vorbi" linistiti, ne-am sarutat o ora si ceva si parca nu ne mai saturam unul de celalalt. A vrut sa-mi puna mana pe fund dar nu l-am lasat,iar el mi-a spus ca nu-mi face nimic rau, vrea doar sa puna mana si ne-am sarutat atat de padional si atat de frumos,lui ii batea inima si tremura si mie la fel. La plecare m-a pupat pe frunte si mi-a zis " Noapte bună, frumoaso!" Acum el vrea sa fim impreuna, dar eu nu stiu ce l-a determinat sa faca asta, cand in alte dati cand ne-am sarutat n-a facut-o. Ce credeti c-a fost atat de special incat el vrea sa se desparta de iubita lui cu care era de 2 ani si sa fie cu mine? Dau fundă!

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Ai destul de multe variante.
Gandeste-te bine daca merita sa risti tot, imagineaza-ti o relatie cu el si vezi daca ai fi mai multumita decat esti acum. Ai grija ca exista si varianta ca intre el si iubita lui, lucrurile sa fi devenit plictisitoare, iar asta nu inseamna ca el nu o sa se intoarca la ea. E foarte des intalnita treaba asta! Si chiar daca nu se intoarce, exista mereu posibilitatea sa te paraseasca si pe tine pentru alta happy

| mihai69 a răspuns:

Simplu: te-a simțit excitată și vrea mai mult de la tine. Adică totul: SEX!

| kandaraki a răspuns:

Inseamna ca tu esti o curva si el un curvar, daca ambii sunteti in relatie si va sarutati cu altii cum asa?
tie ti-ar placea sa afli ca iubitul tau s-a sarutat cu alta?
inseamna ca nu iti respecti relatia, adica iubitul tau!

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru kandaraki):

Inseamna ca sunt 'amanti'...

| kandaraki a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Amanti = WC, e aceeasi!

| Eduard196 a răspuns:

Te vrea pur si simplu Si-a dat seama ca vrea sa fie cu tine

| AIeXxX a răspuns:

Eu zic sa mai astepti. Daca se plictiseste de tine, ce faci?
Pleaca
Si tu vei intra in depresie
Mai bine asteapta inca putin si vezi cum decurg lucrurile mai tarziu

| FlorinFlz a răspuns:

Eu cred ca voi nu ati citit tot. 1. Nu-ti mai insela iubitul ca nu e frumos. 2. din moment ce te-ai sarutat cu alt baiat inseamna ca iubitul tau nu prea inseamna mare lucru pentru tine, sa fim sinceri. 3. cum si baiatu asta a inselat-o pe iubita lui cu tine, asa o sa te insele si pe tine cu alta (probabil)
Cert e ca tu sa nu-ti mai inseli partenerul si probabil ar fi ok sa te desparti de el acum, chiar daca nu ii spui de ce ca sa nu-l ranesti.

| Mrspy a răspuns:

Nu probabil s-a saturat de iubita lui si vrea ceva nou. Si asta nu-i pe mult timp o sa se intoarca la ea.