| anonim_4396 a întrebat:

M-am " certat" cu un baiat mult mai in varsta decat mine adica il tot jigneam de fata cu oameni apropiati varstei lui si toti ii radeau si-l luau la misto odata cu mine care dadeam startul intotdeauna. Stiu, am gresit, mi s-a spus ca gresesc dar eu cand vedeam cata lume fac sa ma aprecieze prin glumele mele prostesti nu mai sesizam gravitatea situatiei ce o provoc. Intr-o zi acest mascul, nervos, cum n-a fost vreodata a spus de fata cu multa lume ca ar trebui sa tac, ca eu am filme deochiate, lucru ce nu este adevarat. Acum mi-e teama ca lumea poate il mai crede si etalez a curva chiar daca nu exista nici un fel de film. Regret enorm, am incercat sa-l impac pe respectivul spunandu-i ca n-am sa-i mai adresez vreodata vreun cuvant jignitor.Ce e de facut? Ce ati face voi in cazul de fata?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cere-ti scuze de fata cu toti.

| Wehrmacht a răspuns:

Ce sa faci? Ai merita fiecare cuvant "curva" pe care il auzi, fiecare misto care s-ar face la adresa ta.
Daca eram in locul lui aveai sanse foarte mari sa fi incapabila dpdv fizic sa mai postezi vreo intrebare pe TPU acum.

| jessikz0r a răspuns (pentru Wehrmacht):

Sunt infricosata de puterea magnifica pe care o deti, imi imaginez ca esti tare bataus...dar numai din spatele ecranului.N-am spus ca nu-s consitenta de greseala comisa, doar ca postand aveam nevoie de oarecare consolare, cu totii gresim! Daca nu-mi poti da un raspuns sa-mi bucure sufletul, cumva, atunci ia-ti muschii si oasele care sunt sigura ca abia merg pe drum, in alta parte. O zi faina.

| Wehrmacht a răspuns (pentru jessikz0r):

De ce sa-ti bucure ceva sufletul? Chiat tu ai spus ca mai toti cei de varsta acelui om radeau de el.
Nu spun ca persoanele ca tine merita batute, spun ca persoanele ca tine sa fie gazate.Nu va puteti certa intre 4 ochi cu cineva si implicati toata hoarda de idioti care sa rada de cineva.

| jessikz0r a răspuns (pentru Wehrmacht):

Hai lasa-ma...consolare caut, daca nu ai inteles sensul cuvantelor "bucure sufletul". Cand mi se intampla ceva urat, pe site asta caut alinare, ceva sa ma faca sa ma simt mai bine....nu ca as avea vreodata nevoie de parerea ta de c**T

| cristimihailov a răspuns:

Iesi din cercul comun de prieteni daca poti.

| Axys a răspuns:

Ma mir de greseala ta ai uitat cumva de Respect nu vreau sa ma intelegi gresit dar incerca sa til menti nu-ti pata imaginea ca deja putin ai patato incerca sa vorbesti cu acel barbat si sa-i spui ca ai gresit si cati ceri scuze si atatawinking si apoi sa-l lasi in pace.

| Axys a răspuns:

Omult acela poate ca a zio la nervi cu filmuletele cu siguranta dar te rog ai grija de tine si nu mai vorbi urat cu oameni cati faci probleme mai grave happy ai grija de tine te rog si cereti scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta gandeste-te inainte sa mai faci pe desteapta cu altii. bine ti-a facut