| anaid a întrebat:

M-am despartit de fostul deoarece era gelos pe prietenul lui care ma place.Recunosc prietenul lui arata bine dar eu tot pe el il plac. Intre timp el sa impacat cu fosta. Ce sa fac? Credeti ca sa impact cu ea sa ma faca pe mine geloasa sau pur si simplu pentru ca o place?

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

Cred ca e prea prost si nu te merita.Scurt si-adevarat.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Asta numai tu poti sa o stii. Numai tu iti poti da seama daca face totul pentru a te face geloasa sau daca chiar s-a saturat de relatia dintre voi. Dar daca spui ca e un tip super gelos mai bine lasa-l pentru ca gelozia e cumplita si doare

| anaid explică:

Ms andreicatalin nu stiu de ce dar si prietenii mei sunt de aceiasi parere...pacat ca eu chiar il iubesc dar cred ca odata si odata tot voi putea sa il uitwinking

| ;x;x[:>] 0mYss [:>];x;x a răspuns:

Cred ca el e un mare fraier si crede ca te va uita sau ca te va face geloasa pe tine daca e cu ea... Nu-i da atentie ca tot el o sa te caute