| Alex_2741 a întrebat:

M-am despartit de prietena happy ce pot face sa imi treaca mai repede happy...Ramanem prieteni nu plangem nu ne suparamhappy dar totusi am avut aproape 7 luni impreuna happy luna asta faceam 7 luni happy ce pot face sa imi treaca mai repedehappy

Răspuns Câştigător
| Strawberry_3130 a răspuns:

In primul rand poti fi recunoscator ca ai putut fi cu o persoana ca ea si sa nu regreti vreodata faptul ca s-a terminat. Din moment ce spui ca voi sunteti prieteni dupa toate astea inseamna ca nu ai pierdut-o este inca a ta. Eu iti recomand sa citesti o carte, sau sa te uiti la o comedie. Pana si o alergare in parc poate sa te ajute sa treci peste. Gandirea pozitiva te va ajuta foarte mult acu' happy

4 răspunsuri:
| Blue_2059 a răspuns:

Imi pare rausad
Incearca sa nu te gandesti la ea, si sa gasesti ceva bun de facut.
Totusi, stii tu, ca sa o uiti pe fosta, fa'ti alta!

| pyma a răspuns:

Nimic!

| gabytza_7109 a răspuns:

Sa incerci sa te gandesti ca nu esti singurul care a patit asta si ca poate dumnezeu asa a vrut ca mai bine va e despartiti decat impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci peste. Incearca sa iti ocupi timpu cu diferite chestii. Care iti plac tie cel mai mult sa le faci happy. Stai linistit ca vei uitat mai repede decat crezi. Si eu am patit la fel. Doar ca la mine erau 6 luni.