| anuscha997 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu pe 7 Mai 2009... A fost ceva de genu
El:Nu Mai Vreau Sa Stau Cu Tine!
El:Sa Nu Te Superi!
El Ciao :*!
Eu:Bine...Pawave

Dupa ceva vreme...fiecare isi dadea cu presupusul de ce...
El ii spuse unei colege[ceea care ne-a facut lipealawhistling]
Ca nu mai vrea sa fie cu mine deoarece...Sunt prea "copil"
Urmatoarea zi...Am mers la teava... Unde mi-am adus aminte de clipele petrecute cu elhappy...Si am inceput sa plang...Toate fetele imi spuneau:
-Gata, Ana, Nu trebuie sa plangi pentru nimeni... Iar cine merita nu te va face sa plangi.
-Nu te merita!
Dupa aceea am plecat cu toti de acolo iclusiv el...
El a luat-o pe Mely[prietena cu care a fost inaintea mea].Si ma striga pe strada:
>-Ana...:
Acum vreau sa va intreb pe voi:
-Cum pot sa-l uit? Eu observ ca el se distreaza foarte bine...Chiar ieri...Asta mi-a placut...Ne bateam cu corcodusewhistling. ...Si m-a lovit.Insa nu prea tare... Dar eu m-am prefacut ...ca ma doar tare...
Atunci el a spus:
-Ana, Scuze, Te doare?
Si apoi eu... extrem de filozoafalaughing :
-Nimic nu am poate rani fizic mai mult decat m-ai ranit tu sufleteste atunci cand m-ai parasit...
El statea si se uita la mine...Si spune:
-Bine!:-s
Ei bine...
Sunt nopti in care plang dupa el. ...Si am rog al D-zeu sa mi-l dea inapoi?
Cum pot sa-l uit?
Eu chiar tin la el:X:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| ghem a răspuns:

Sunteti manadoiu niste copii. ori va despartiti ori va impacati. decideti va
daca l vrei inapoi du te la el si spune i direct < hai s ane impacam vrei sau nu> daca zice da. ok daca zice nu. ii zambesti politicos si l pupi pe obraz si treci mai departe.
you know. move on. daca nu stie nici el ce vrea. macar tu sa stii. bafta!

11 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Puiutz cati anisori ai draga? lasa ca lumea nu se sfarseste la un baiat, esti tanara, in putere o sa fie totul bine

mlm
| mlm a răspuns:

Nu ai de unde sti daca te impaci sau nu cu el, ai rabdare un pic poate o sa va impacati, dar daca nu vrea asta este dragoste cu forta nu se poate, incearca sa treci peste asta si mergi mai departe, stiu ca doare dar viata trebuie traita, vei gasi persoana care sa stie sa se comporte cu tine.

| Zâmbărici a răspuns:

Ee poate va impacatzi cine stie :-P:-P

auran
| auran a răspuns:

Ai grija ce-ti doresti! vei mai cunoste si alti baieti, ce vei face? o sa suferi dupa fiecare care te va rani?! fii tare, distreaza-te, invata, toate la timpul lor si nu uita (cu riscul de a fi injurata de baieti) trebuie sa-ti spun ca nu merita sa suferi pentru un EL, ei trec usor peste. crezi ca merita?

| moonY a răspuns:

Data viitoare sa va bateti cu frisca

| fabiola a răspuns:

Si eu m-am rugat odata, asa, la D-zeu! Si ruga mea nu se-mplinea.Intr-o zi mi-am zis... poate asa trebuie sa nu mai fim impreuna... poate merit altceva si D-zeu stie asta! Si asa a fost...

| kh1ss a răspuns:

Sunteti niste copii amandoi, nu stiti ce vreti unul de altul, el ori te vrea pe tine, ori pe... aia cu care a fost inaintea ta, tu de ce plangi? pentru ca ti-a dat papucii? si ce? e ultimu barbat de pe Terra? stai chill ai sa iti gasesti pe cineva care sa te aprecieze mai mult decat el... si nu are nici un rost sa plangi dupa unu care iti zice " bine pa"...

| gabimaris a răspuns:

Daca va meritati unul pe celalalt Dumnezeu o sa ti-l aduca inapoi!

| AllenTJ a răspuns:

Dupa ce am vazut ce ai scris nu iti dau mai mult de 14 ani. In primul rand dupa cum ti-a dat raspunsurile, el nu te iubeste, te considera o prietena, in al doilea rand daca ti-a zis clar ca esti copila, ar fi trebuit sa intelegi, eu cred ca s-a despartit de tine pentru binele tau, acum eu nu te cunosc deci sincer nu stiu ce sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca ai 15-16 ani, orice explicatie ti-ar da orice e degeaba happy

| z a răspuns:

Ai rabdare, anuscha, timpul le rezolva pe toate; acum crezi ca daca s-ar intoarce la tine ai mai fi fericita? tot timpul ti-ai aduce aminte ca a plecat de langa tine si tot timpul ti-ar fi teama sa nu te paraseasca din nou. Capul sus, genunchii tari... un zambet pe fata... si nu-i mai da ocazia sa te raneasca din nou!