| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o fata care e penticostala, desi nu pare, si ma place si ea. dar a zis ca nu poate pntrc nu o lasa religia sa se comb cu un baiat, mai ales de alta religie. asa e?

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Am eu in clasa o fata penticostala, o voi intreba, si maine te anunt prin mesaj privat.happy

| elasexygagica a răspuns:

In loc sa te indragostesti de una mai libertina, te-ai bagat la pocaiti

| RaMonaaaBaa a răspuns:

Daca iubesti nu te gandesti ca "nu poti". vorbeste cu ea,explica-i ca poate nu sta cu tine acum,dar o data si o data tot o sa isi faca un prieten! de ce nu acum,cand te place pe tine? daca realizeaza ce e bine pentru ea te va accepta,daca nu,nu te merita. Fete sunt destule! daca nu e ea, e alta! e mai bine sa va lamuriti situatia, decat sa iti faci sperante iar ea sa se ia dupa religia ei!