| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de trei fete si nu stiu pe care sa o aleg. Mentionez ca nu stiu daca si ele imi impartasesc sentimentele dar vreau sfaturi pentru a ma decide pe care sa incerc s-o cuceresc. Am sentimente pentru doua dintre ele dar pe cea de-a treia doar o plac.Am avut relatii cu cele doua si nu stiu la care sa ma opresc. Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Uite ma ce bine o duc oamenii! Altii nu au niciunu, si tu ai 3 si ne mai si intrebi pe noi pe care sa o alegi...
phbbbbt De ciuda nu iti dau un raspunslaughing

| elena a răspuns:

Da-i batai cu "relatia"si cu cea de-a treia si apoi lasa-le pe toate, nu vezi ca nu sunt bune de nimic si ti-au cazut precum closca pe oua/pe ouala tale nu cele de gaina/. Mai bun ajutor de-atat, ce mai vrei!?

| kitty_8919 a răspuns:

Alegeo pe cea mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Cel care alearga dupa 3 iepuri... ia un pumn in fata fraiere"
happy
Nu ai cum sa le iubesti pe toate, poate esti atras de ele...banuiesc ca esti si foarte tanar altfel nu vad rostul intrebarii...maturizeaza-te si alege una, asta daca te vrea si ea pe tine. (uneori uitati ca nu numai voi sunteti cei care decideti)