| brokenkid a întrebat:

M-am indragostit pana peste cap de o fata, problema e ca ea este de religie musulmana in schimb este foarte frumoasa, din cale afara de inteligentasad, faptul ca ea are religia asta impune anumite discordante?

Răspuns Câştigător
| bunica18 a răspuns:

Foarte multe...incepind de la faptul ca trebuie sa te convertesti ca de nu iese cu razboi intre parintii, fratii ei si tine. Ai mare grija, musulmanii fac din crestini o prada. Sunt oameni foarte credinciosi de felul lor insa un pic fanatici si inscrisi pe o cale gresita. Daca esti capabil sa "o rapesti" pe domnitza o sa trebuiasca sa va ascundeti toata viata (in cazul in care nu reusesti sa convingii parintii ei ca religia ta este cea care o preferi). Ramineti prieteni, dar nu inainta prea mult pe directia ei ca ai mult de lupta si trebuie sa fii cu adevarat pregatit.