| sexychick_4075 a întrebat:

M-am intalnit azi cu exul intr-un loc.Am stat impreuna vreo 5 ore si sasa eu il iubeam si am inceput din nou sa il ador. El vrea sa ne impacam dar eu n-am acceptat pentru ca mereu isi bate joc. M-am despartit azi si de actual pentrju ca ma suna din 15 in 15 minute. Il iubesc dar rtepet ca si-a batut joc de mine, nu mai pot sa iubesc alt baiat pentru ca sunt nebuna dupa el si am dorit azi sa se intampe ceva magic dar nu s-a intamplat azi deoarece la sfarsit m-am despartit de actualul. Ce sa fac pentru ca sunt sgura ca tot afemeia e dar eu il ador, ador, ador si il vreau al meu. Dau fundita :d. ajutor!

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Poi nu inteleg ce raspuns vrei, tu stii singura ca nu trebuie sa te impaci cu el. O sa gasesti alt baiat care te va respecta cu adevarat si la care vei ajunge sa ti si mai mult happy

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Lupul isi schimba parul, dar naravul ba! Fii indiferenta - daca il interesezi cu adevarat se va schimba pentru tine si te va cauta el.

| Rukhsandra a răspuns:

Impacate cu el...mai dai o sansa si daca o calca si pe asta in picioare
e timpul sa-l uiti.se vede ca-l mai iubesti si cred ca si el mai tine la tine
ai grija de tine kiss

| aallexxannddrra a răspuns:

Scuze daca crezi ca te critic, dar hai totusi sa scriem corect. Suntem romani, din cate stiu happy. Se mai grabeste omu, da nu asa...

Deci draga... nu ne-ai spus ce varsta ai. Dar ma rog, cred ca ai toata viata inainte, si nu trebuie la fiecare pas sa spui ca-l vrei.
El acum traieste o satisfactie totala cand te vede suferind pentru el. Si nu te prea inteleg cand spui ca stii ca e afemeiat, dar tot il iubesti... Ai prietene? Ai. Deci, ai tot timpul din lume sa-l uiti. Macar de era un baiat ca lumea, este si culmea ca te-ai indragostit de un... Magar. Cu M mare.
Te inteleg, il adori. Asta este. Azi il adori pe el, maine pe altul. Fa si tu in asa fel incat sa-i arati ca nu-ti pasa[si, si mai bine ar fi sa fie si adevarat]si sa nu-i dai satisfactia asta. N-o merita raised eyebrows. Ce crezi ca le spune prietenilor lui?
"Baaa, o stii pe aia? Sa vezi... Aia ma iubeste ca pr*asta si eu is cu aialalta " tra la la s. a. m. d.

Bafta... :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca si-a batut joc de tine

| gimibogdan a răspuns:

Salut! daca si'a batut joc de tine, ai facut bine ca nu iai acceptat din nou prietenia. Daca tu il adori, adori, adori, hai gasit tu ceva la el.