| Biancabiibiii a întrebat:

M-am intalnit intamplator cu fostul meu prieten si era alaturi de cativa prieteni si verisorul lui care este mai lipsit de bun simt fata de oricine, eu nu m-am inteles cu el, i-am salutat si a spus ceva deranjat la adresa mea varul lui, insa nici fostul si ceilalti prieteni nu au ras, nu au reactionat in niciun fel, au tacut, eu l-am lasat sa vb singur, i-am dat o replica si am plecat.Ce parere aveti despre asta? De ce credeti ca ceilalti nu au reactionat pozitiv la ceea ce a spus el, fiind apropiati de el?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Pentru ca stiu si ei cat de "inteligent" e prietenul lor si a e tot.