| Rukmini a întrebat:

M-am saturat! M-am sa fiu singura fata din clasa(poate chiar din scoala)care nu are un prieten.M-am saturat ca fetele din clasa sa rada de mine, considerand asta un lucru ciudat si anormal(si uneori cred ca au si dreptate). Uneori chiar cred ca toti baieti ma considera o fraiera urata, o tocilara tipica de liceu.Degeaba imi spune lumea ca sunt frumoasa, eu tot nu cred.Am ajuns sa ma urasc. Intre mine si colegele mele totul e bine pana incepe discutia despre iubiti, cand simt ca as vrea sa dispar dintre ele.
Imi puteti da vreun sfat, dar fara jigniri va rog?

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Depinde cati ani ai, nici eu nu am avut si am 17 ania, numai vorbesc la telefon cu ei si flirtez dar nimic mai mult, pentru ca nu am gasit pe cineva care sa imi placa si daca gasesc el nu ii place de minelaughing, nu-i stres tu spune-le motivul pentru care nu ai, ori baietii nu se uita la tine ori tu la ei?

| Rukmini explică (pentru AtateaConditii):

Mersi de raspuns. Cat despre varsta, peste doua luni voi implini 16.

| Radu284 a răspuns:

Eu am mult mai mult de 16 ani, si la momentul asta nu am prietena. Si ghici ce, nu ma simt inadecvat de loc happy

| Karoline005 a răspuns:

Te rog frumos, daca asta-i un lucru anormal, atunci eu sunt Lady Gaga.Nu trebuie sa disperi, sau sa te urasti. Faptul ca nu ai ceva ce au toti, dovedeste ca esti deosebita, de ce trebuie sa te iei de capurile altor fete.Doar nu esti tu mai vinovata ca nu te intilnesti cu primul vazut in strada.Nu merita sa te urasti pentru asa fleacuri.treaba lor daca se arunca in git la baieti...acum,serios spune citi ani ai?