| Mămăruţa10 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva? Am doi perusi, iar cand ii dau drumul masculului sa zboare prin camera merge inapoi in colivie oare dupa femela? Iar cand le dau drumul amandorura totusi cam vor in cusca dar nu obisnuiesc sa le dau drumul la aman doi prea des deoarece pe femela o prind cam greu... dati-mi un sfat.Multumescbig grin!

3 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Am si eu 2 perusi si cand le dau drumu de abia vor sa iese din cusca, de fapt nu vor deloc, numai ca ii mai scot eu de acolo din cand in cand si mai alerg dupa ei prin camera sa mai faca miscare.

| dragos12 a răspuns:

Poate le e frica de ceva...scoate'i mai des

| dellmar98 a răspuns:

Vino la mine mai am si eu porumbei si stiu multe\