| lucanu a întrebat:

Ma dau cu fond de ten,cu crema, dar mi se corjeste fata dc?

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

O spui de parca fondul de ten e foarte sanatos pentru ten si e recomandat tuturor, cand este exact invers.

| Kiiddaa a răspuns:

Paii in primuul raand. nu e preaa sanatos.''fondetenu'' stiu ca esti la varsta in care. vrei sa arati bine. sau ceva de genuu. dar totushii naaa... Datee prima data cuu creeema peorma cu fondeten. desi nu stiu daca va fi okei. iti recomand Pudrabig grin multumescc anticipaaat. fundiita?; o3

| Kiiddaa a răspuns:

Pai date cu cremaa. prima dataa. deshii toot asa o sa fiie... big grin date cuu pudra e maii okeei:*:* fundiita?:o4